Vrch
Obraz

Organizácia šermiarskych a historických podujatí

Zabezpečíme pre Vás veľmi kvalitné a realistické vystúpenia skupiny alebo skupín historického šermu. Našim cieľom je predviesť pre Vašich divákov nebezpečne vyzerajúci šerm bezpečným spôsobom, tak aby diváci odchádzali nie len očarený a prekvapený realistickosťou boja ale aj pobavený príjemnými spomienkami na "divadelné vystúpenie" sprevádzajúce šermiarsky program.

Zabezpečíme pre Vás:


:: Historickú kuchyňu - vizualizácia historickej kuchyne s prípravami jedál v stredovekom štýle so stredovekým príslušenstvom, riadmi a receptami.

:: Historickú strelnicu - vrhanie nožov,streľba z luku, kuše a dela.

:: Skupiny historického šermu - ponúkame vystúpenia šermiarskej skupiny alebo skupín, ktorých kvalitu dobre poznáme na základe našich osobných skúseností.

:: Skupiny historických tancov - oživenie spoločenského podujatia vystúpením tanečnej historickej skupiny z rôznych období (gotika, renesancia, baroko, rokoko), ktoré dotvorí skvelú atmosféru pre Vaše podujatie.

:: Sokoliari - ukážky a predstavenie dravcov.

:: Ohňové vystúpenia,kaukliari,orient a brušné tance - spojenie tanca a ohňa v strhujúcom vystúpení, kaukliarske umenie pre pobavenie starších aj mladších,orientálne prvky a tance. Vystúpenie ako jednotlivci alebo väčšie skupiny.

:: Zabezpečenie obecných a mestských slávností - pre Vašu obec alebo mesto zabezpečíme slávnosť alebo podujatie od "A" do "Z".

:: Historické sprievody – sprievod v historických kostýmoch a obdobia významného pre uvedené miesto a podujatie.

:: Historické hostiny - zabezpečenie historickej hostiny s programom a historickým stolovaním.

:: Zabezpečenie obecných a firemných dní - firemných súťaží s historickým nádychom streľba z luku a kuše, strelné zbrane, dýky, sekery a oštepy, a mnoho iných zbraní, historická opičia dráha a iné historické hry a súťaže.

:: Živý šach - zabezpečenie predstavenia historický živý šach